Realitní síť CENTURY 21 uzavřela partnerství s poradenskou společností 4fin

Realitní síť CENTURY 21 uzavřela partnerství s poradenskou společností 4fin

Praha 26. ledna 2021 – Síť realitních kanceláří CENTURY 21 na přelomu roku uzavřela oficiální partnerství se společností 4fin, která se zabývá finančním poradenstvím. Cílem spolupráce je rozšíření portfolia nabízených služeb pro klienty a akcelerace růstu obou značek na českém trhu.

CENTURY 21 nabízí svým klientům komplexní zajištění nemovitostních transakcí, současná spolupráce velmi logicky doplňuje portfolio služeb. „Já osobně jsem po patnácti letech přešel z financí do realit
a první, co mi tam chybělo, byly finance. Takže před dvěma lety jsem síti představil, že bude nutné, abychom vybudovali i finanční větev. Od začátku jsem pak tuto část nechtěl budovat interně, ale spíše se s někým spojit,“ říká ředitel sítě CENTURY 21 Czech Republic Tomáš Jelínek a doplňuje: „Naším sloganem je Spolehlivé partnerství. Klient je pro nás na prvním místě a reálně to nyní spočívá v tom, že klientovi nejen prodám nemovitost, ale také mu vyřeším tu nejlepší hypotéku, pojištění nemovitosti
a tak dále.“

Každá pobočka CENTURY 21 bude navázaná na regionálního nebo oblastního ředitele, který poskytuje servis klientům. Obě společnosti vytvořily robustní a transparentní systém, který zajišťuje komunikaci mezi oběma sítěmi, což je výhodné jak pro makléře a poradce, tak především pro klienty díky kontrole na centrální úrovni. „Centrálním spojením s 4fin můžeme ještě lépe ručit za kvalitu služeb pro klienty, což je naše priorita,“ potvrzuje Tomáš Jelínek. „Všechny mezikroky se kontrolují až do finále. Naprostá transparentnost a jednota takového systému jsou nezbytné. Zároveň na úrovni obou centrál firem máme týmy lidí, kteří se tomuto projektu na plný úvazek věnují a starají se o to, aby vše fungovalo,“ doplňuje Tomáš Martinovský, tvůrce obchodních strategií společnosti 4fin.

Spojenectví má samozřejmě přinést i obchodní růst pro obě společnosti, potenciál takového růstu se pohybuje až v desítkách procent v dalších letech. CENTURY 21 uskuteční tisíce nemovitostních transakcí za rok. Na každou z těchto nemovitostí se dnes přijde podívat průměrně deset lidí. „Takže se bavíme o potenciálu nejméně 50 000 klientů ročně. Tuto příležitost si samozřejmě nechceme nechat ujít,“ říká Tomáš Martinovský ze společnosti 4fin. „Když se na to podíváme z druhé strany, tak 4fin má 800 aktivních poradců. Statisticky za rok každý z těchto poradců narazí nejméně na čtyři klienty, kteří prodávají či poptávají nemovitost. Takže teoreticky se bavíme o tom, že je zde potenciál znásobit počet aktivních zakázek v CENTURY 21,“ potvrzuje očekávání ředitel CENTURY 21 Czech Republic Tomáš Jelínek.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart