Reference

Přečtěte si vybrané reference od mých spokojených klientů. Zveřejněné reference pochází pouze od ověřených klientů, kterým jsem poskytla moje služby.

Dobrý den,

paní Helena Pospíšilová pro mne zajišťovala prodej rodinného domu ve Svitavách. S jejími službami jsem byl velmi spokojen.

V současné domě sháním menší nemovitost v jiné lokalitě, a přicházím do styku s jinými realitními makléři. A v porovnání se službami ostatních makléřů jsem zjistil, že služby paní Pospíšilové byly velmi nadstandartní. Všechny kroky a náležitosti řešila obratem, s přehledem a komunikativně, včetně přepisů energií a jednání s úřady.

Chtěl bych tedy touto cestou s odstupem času poděkovat i na vedení firmy Century 21.

S pozdravem

Ing. Bc. Martin Navrátil

Ráda bych se tímto podělila o svou novou zkušenost.

Když náš syn nyní prodával nemovitost, pro velkou část jednání zplnomocnil mne, protože sám na to neměl čas. Tím jsem přišla do kontaktu s paní makléřkou Helenou Pospíšilovou. Její profesionální a zároveň velice lidský přístup zcela změnil můj pohled na práci makléře. Řešila nejen právní a technické věci s tím související, ale také celou řadu nepředvídatelných komplikací, a to všechno s pochopením a vstřícností. Tím mi situaci značně ulehčila.
Pokud někdo hledá při koupi nebo prodeji své nemovitosti solidního pomocníka, pak si dovolím doporučit zmiňovanou paní makléřku Helenu Pospišilovou z RK CENTURY21 Bonus Brno

Vřele doporučuji, maximální spokojenost, vstřícné jednání a rychlé vyřízení.. moc děkuji… obzvláště děkuji paní Helence Pospíšilové a pokud chcete nemovitost koupit či prodat určitě ji doporučuji – velmi příjemná paní 🙂

paní Veselá

Ráda bych napsala pár slov k práci realitní makléřky paní Heleny Pospíšilové.
V létě roku 2020 jsem oslovila paní Pospišilovou o prohlidku bytu, který nabízela.

Byt je sice v původním stavu a je nutná rekonstrukce, ale i přesto se mi velmi líbil svojí lokalitou a dispozici. Avšak moje situace nebyla úplně jednoduchá. V tu dobu jsem prodávala svoji nemovitost na druhé straně republiky a financování bytu bylo možné pouze z utržených peněz. Bohužel jsem si nebyla jistá, jak dlouho budu svoji nemovitost prodávat a přitom jsem nechtěla o byt přijít. Pro paní Pospišilovou, jako realitní makléřku, mohlo jít v prvé řadě o „kšeft“. A byt co nejrychleji prodat.

Avšak Paní Pospíšilová se společně s majitelkou rozhodly být chápavé a lidské a čekaly, až se moje situace vyřeší. Velmi oceňuji její milý a přátelský přístup. Žádná má otázka nebyla považována za hloupou či obtěžující. Potkávat dobre a slušné lidi není samozřejmost. A jsem ráda, že v této době jsem měla to štěstí na lidi. Děkuji.

S pozdravem

paní Gošová

Prodané nemovitosti

Výběr z mnou prodaných nemovitostí

Dům Třebovice

rd_trebovice

Dům Bělá nad Svitavou

rd_bela_nad_svitavou

Byt Svitavy

byt_svitavy

Dům Svitavy

reference_pospisilova_rd_svitavy

Dům Hradec nad Svitavou

rd_hradec_nad_svitavou

Dům Mikulec

rd_mikulec

Byt Brno

Byt Svitavy

Dům Helvíkov

Dům Litomyšl

Dům Moravská Třebová

Dům Svitavy

Dům Karlovice

Byt Brno

Byt Brno

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart