Reference

Vybrané reference od spokojených klientů

Dobrý den,

paní Helena Pospíšilová pro mne zajišťovala prodej rodinného domu ve Svitavách. S jejími službami jsem byl velmi spokojen.

V současné domě sháním menší nemovitost v jiné lokalitě, a přicházím do styku s jinými realitními makléři. A v porovnání se službami ostatních makléřů jsem zjistil, že služby paní Pospíšilové byly velmi nadstandartní. Všechny kroky a náležitosti řešila obratem, s přehledem a komunikativně, včetně přepisů energií a jednání s úřady.

Chtěl bych tedy touto cestou s odstupem času poděkovat i na vedení firmy Century 21.

S pozdravem

Ing. Bc. Martin Navrátil

Ráda bych se tímto podělila o svou novou zkušenost.

Když náš syn nyní prodával nemovitost, pro velkou část jednání zplnomocnil mne, protože sám na to neměl čas. Tím jsem přišla do kontaktu s paní makléřkou Helenou Pospíšilovou. Její profesionální a zároveň velice lidský přístup zcela změnil můj pohled na práci makléře. Řešila nejen právní a technické věci s tím související, ale také celou řadu nepředvídatelných komplikací, a to všechno s pochopením a vstřícností. Tím mi situaci značně ulehčila.
Pokud někdo hledá při koupi nebo prodeji své nemovitosti solidního pomocníka, pak si dovolím doporučit zmiňovanou paní makléřku Helenu Pospišilovou z RK CENTURY21 Bonus Brno

Vřele doporučuji, maximální spokojenost, vstřícné jednání a rychlé vyřízení.. moc děkuji… obzvláště děkuji paní Helence Pospíšilové a pokud chcete nemovitost koupit či prodat určitě ji doporučuji – velmi příjemná paní 🙂

paní Veselá

Ráda bych napsala pár slov k práci realitní makléřky paní Heleny Pospíšilové.
V létě roku 2020 jsem oslovila paní Pospišilovou o prohlidku bytu, který nabízela.

Byt je sice v původním stavu a je nutná rekonstrukce, ale i přesto se mi velmi líbil svojí lokalitou a dispozici. Avšak moje situace nebyla úplně jednoduchá. V tu dobu jsem prodávala svoji nemovitost na druhé straně republiky a financování bytu bylo možné pouze z utržených peněz. Bohužel jsem si nebyla jistá, jak dlouho budu svoji nemovitost prodávat a přitom jsem nechtěla o byt přijít. Pro paní Pospišilovou, jako realitní makléřku, mohlo jít v prvé řadě o „kšeft“. A byt co nejrychleji prodat.

Avšak Paní Pospíšilová se společně s majitelkou rozhodly být chápavé a lidské a čekaly, až se moje situace vyřeší. Velmi oceňuji její milý a přátelský přístup. Žádná má otázka nebyla považována za hloupou či obtěžující. Potkávat dobre a slušné lidi není samozřejmost. A jsem ráda, že v této době jsem měla to štěstí na lidi. Děkuji.

S pozdravem

paní Gošová

Prodané nemovitosti

Výběr z mnou prodaných nemovitostí

Dům Třebovice

rd_trebovice

Dům Bělá nad Svitavou

rd_bela_nad_svitavou

Byt Svitavy

byt_svitavy

Dům Svitavy

reference_pospisilova_rd_svitavy

Dům Hradec nad Svitavou

rd_hradec_nad_svitavou

Dům Mikulec

rd_mikulec

Byt Brno

Byt Svitavy

Dům Helvíkov

Dům Litomyšl

Dům Moravská Třebová

Dům Svitavy

Dům Karlovice

Byt Brno

Byt Brno

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart