Helena Pospíšilová

Vaše realitní makléřka

Vážení klienti, partněři i přátelé, ráda bych touto cestou osvětlila, proč právě reality. Určitě to nebyl můj celoživotní sen. Abych pravdu řekla, pořádně jsem o tomto oboru neměla ani tušení. Řízením osudu jsem se setkala se skutečným odborníkem v realitách.

Z této perspektivy mne obor učaroval. Neustálé vzdělávání, znalost zákonů a ještě k tomu práce s lidmi. Každý den je jiný. Mým cílem je změnit vnímání profese realitního makléře. Stejně jako většina z nás jsem neměla dobré mínění o práci realitních zprostředkovatelů.

Při hledání vhodného bydlení pro sebe jsem měla možnost se setkat s makléři všech věkových kategorií i profesní úrovně. Tady vidím ten zásadní rozdíl. Vyberte si skutečného profesionála a nikdy neprohloupíte. Zvolte si člověka, se kterým si sednete lidsky. Bude k Vám upřímný, schopný vyřešit nenadálé situace.

Díky několika letům zkušeností, neustálému vzdělávání, používání nejnovějších technologií i postupů jsem přesvědčená, že hledáte právě mne. Homestaging i výborný marketing Vám zajistí nejvyšší možnou cenu.

Věřte, že svět realit je jako jakýkoliv jiný obor. Všude narazíte na skutečné odborníky i na tzv. teoretiky.

Je jen na Vás, jakou stranu si zvolíte.

Kontakt

Potřebujete radu ohledně realit? Zavolejte mi nebo napište na email.

Jsem i na Facebooku

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart